М'яч кинули вертикально вгору зі швидкістю 5м/с. На якій висоті його кінетична і потенціальна

енергії будуть однаковими? ПОМОГИТЕ ПРОШУ

Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Далер.

Eк = Еп,

де Eк - енергія кінетична, Eп - енергія потенціальна  

mv²/2 = mgh

h = v²/2g = 5 м/c / 2 · 10 м/c² = 2,5 м