СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Два провідники опорами 5 і 20 ом підєднано до мережі з напругою 100

В. Яку роботу виконає електричний струм в кожному провіднику за 10 хв, якщо їх зєднати: а) паралельно; б) послідовно??????

Ответы на вопрос

Отвечает Кореньков Валентин.

Ответ:

Дано:

R1=10 Ом

R2=25 Ом

U=100B

t=5хв=300с

А1-? А2-?

U1=U2=U

A=U^2/R*t

A1=U^2/R1*t

A1=100^2/10*300=300 000Дж=300кДж

А2=U^2/R2*t

A2=100^2/25*300=120 000Дж=120кДж

Объяснение:

Дано:

R1=10 Ом

R2=25 Ом

U=100B

t=5хв=300с

А1-? А2-?

U1=U2=U

A=U^2/R*t

A1=U^2/R1*t

A1=100^2/10*300=300 000Дж=300кДж

А2=U^2/R2*t

A2=100^2/25*300=120 000Дж=120кДж