Після опускання у воду, яка має температуру 10 °С, тіла, нагрітого до 100 °С, через деякий час

встановиться температура 40 °С. Якою стане температура, якщо, не виймаючи першого тіла, в неї опустити ще одне таке саме тіло, яке нагріте до 100 °С?

Ответы на вопрос

Отвечает Гафуров Юсуф.

Для 1 тіла: c · m2(100 - 40) = c · m1(40 - 10)

Для двух гарячих тіл:  с · 2 · m2 · (100 - t) = c · m1(t - 10)

Розділимо рівняння:

2·(100 - t)/60 = (t - 10)/30

200 - 2 · t = 2 · t - 20      

4t = 220

t = 55