Маса легкового автомобіля дорівнює 1,5т. Який він тиск чинить на дорогу, якщо площа дотику кожного

колеса з дорогою дорівнює 150 квадратних см?

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрук Владик.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 1,5 т = 1 500 кг

S₁ = 150 см² = 0,015 м²

______________

p - ?

Поскольку у автомобиля 4 колеса, то общая площадь опоры:

S = 4·S₁ = 4·0,015 = 0,06 м²

Давление:

p = F / S = m·g / S = 1 500·10 / 0,06 = 250 000 Па    или    250 кПа