Куля, маса якої 9 г, вилетіла з дула автомата зі швидкістю 700 м/с. Хлопчик маса якого 40 кг,

біжить зі швидкістю 4 м/с. Імпульс якого тіла більший? Ускільки разів? Допоможіть срочно треба​

Ответы на вопрос

Отвечает Рудская Наташа.

Ответ:

импульс это р=mv, кг*м/с

р1=0.009*700= 6.3

р2=40*4=160 больше р1 в 160/6.3= ... раза