Обчисліть потужність насоса, який подає щохвилини 1300 л води на висоту 24 м. СРОЧНО!!!!!!!!!!!!

ДАЮ 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Клинк Мария.

Ответ:

5,2 кВт

Объяснение:

t=60 c    V=1.3 м³   h=24 м    po=1000 кг/м³    N=?

===

N=A/t

A=m*g*h

m=po*V

N=po*V*g*h/t=1000*1.3*10*24/60=5200 Вт

==================