СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛОВ яку роботу виконуе газ розширюючись ізобарного під тиском 1,4 кПа від 2 до 3

л​

Ответы на вопрос

Отвечает Можина Вікторія.

Ответ:

1,4 Дж

Объяснение:

p=1.4*10^3 Па   V1=2*10^-3 м³    V2=3*10^-3 м³    A=?

===

p=const

A=p*(V2-V1)=1.4*10^3*(3-2)*10^-3=1.4 Дж

===============================