Стиснута на 3 см пружина пістолета вистрелює сталеву кульку вертикально в гору на 15 см. На скільки

збільшиться висота польоту кульки при стисканні пружини на 5 см? Вважати, що вся енергія стиснутої пружини передається кулі

Ответы на вопрос

Отвечает Сухорученков Илья.

Ответ:

kx1=Fl1

kx2=Fl2

x1/x2=l1/l2

3/5=15/l2

L2=25см

Объяснение: