Вага шляхового котка дорівнює 48 кН. Який тиск він чинить на грунт, якщо площа його котків

становить 0,12 м2?

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Ангелина.

Ответ:

P=F/S

P=48*10^3/0.12=400 кПа