Знайти площу січення металнвого стрижня, якщо при дії сили 120 Н винткає механічна напруга 400 кПа​


Ответы на вопрос

Отвечает Чечин Петя.

Ответ:

Объяснение:

400кПа=400 000 Па

давление=Сила/площадь

p=F/S

S=F/p

S=120/400000=0.0003 м²