Чому = маса суцільної мармурової плити розмірами 0,5 ×0,85×2м​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

2295 кг

Объяснение:

m=pV

p=2700 кг/м³

V=0,5*0,85*2=0,85 м³

m=0,85*2700=2295 кг