визначити загальну потужність на ділянці кола з двома резисторами опорами 10 Ом і 15 Ом якщо

загальна напруга дорівнює 25 В​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

250Вт

375Вт

Объяснение:

Дано:

I1=10 Oм

I2=15 Ом

U= 25B

Знайти : P1 Р2

Розв'язання :

Р1 = I1 · U = 10 Ом · 25В = 250Вт

P2 =I2 · U = 15 Ом ·25B = 375Вт