2. Визначте час, за який двигун потужністю 10 квт здійснив роботу 15 кДж (срочно)


Ответы на вопрос

Отвечает Депутат Алёна.

Ответ:

P=A/t

t=A/P

t=15*10^3/10*10^3=1.5 с