ФІЗИКА 20 БАЛОВ яку роботу виконує трактор за 6 год роботи, якщо потужність його двигуна дорівнює

75 кВт?

Ответы на вопрос

Отвечает Шуракова Анастасия.

Ответ:

Дано:

Р= 75000 Вт

t= 6 год=21600 с

Найти:

A=?

Объяснение:

Р=А/t

A=75000×21600=162000000дж

Отвечает Назаров Рафаэль.

Объяснение:

t=6год=21600с

P=75000Вт

P=A/t

A=Pt=75000Вт*21600с=1620000000Дж