Два провідника, опір яких 10 ом і 23 ом, увімкнули в мережу, напруга якої 100 В. визначте кількість

теплоти, яка виділяється щосекунди в кожному провіднику, якщо їх з'єднати 1)послідовно 2)паралельно СРОЧНО помогите до 17:00​

Ответы на вопрос

Отвечает Коломацкий Родион.

Ответ:

Объяснение:

R1 = 10 Oм

R2 =  23 Oм

U =  100 В

t = 1 c

Q1 = ?

Q2 = ?

последовательно

Q1 = t*U^2 /(R1+R2) = 1*100^2 / (10+23) = = 303 Дж

Параллельно

Q2 = t*U^2 /(R1*R2 / (R1+R2) = 1*100^2 / ((10*23/ (10+23)) = = 1429 Дж