З якою швидкістю рухається куля масою 10 г, якщо вона має кінетисну енергію 2,25кДж.


Ответы на вопрос

Отвечает Кумыков Тимур.

E=mV^2/2

V^2=2E/m

V=√(2E/m)

V=√(2*2.25*10^3/10*10^-3)=0.45 *10^6 м/с