Електрична праска споживає потужність 1600 Вт за напруги 200 В. Визначте відповід-ність між

фізичними величинами, що характе-ризують праску, та їх значеннями, поданимив одиницях СІ.(Электрический утюг потребляет мощность 1600 Вт при напряжении 200 В. Определите соответ- ность между физическими величинами, характе- ризу утюг, и их значениями, представленными в единицах СИ.)A Опір нагрівального елемента праскиБ Сила струму в нагрівальному елементі праскиВ Робота струму за 0,5 хв1 82 253 8004 48 000​

Ответы на вопрос

Отвечает Балакирева Василиса.

а) I=P/U=1600/200=8A

б)R=U/I=1600/8=200Ом

в) Q=UIT=1600*8*5*60=3840000