Обчисліть кількість теплоти (в Дж), що виділяється волоском розжарення лампи за 10 хв за сили

струму в ній 0,5 А. Опір волоска розжарення 440 Ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Макс.

Відповідь:

66000

Пояснення:

Q=I^2 *R*t

Q=0.25*600*440=66000