Сделаете подробнее (Доно и т.д) Автокран, піднімаючи вантаж масою 1,5 т, виконав роботу 22,5 кДж.

На яку висоту піднятий при цьому вантаж?

Ответы на вопрос

Отвечает Крек Полина.

Дано:

m=1.5 т=1500 кг

A=22.5 кДж=22500 Дж

g=10 м/с²

Знайти:

h - ?

Розв'язок:

A=mgh

h=A/mg

h=22500/1500*10=1.5 м

Відповідь: вантаж піднятий на висоту 1.5 м.