СРОЧНО!!!!!! ДАМ 30 БАЛЛОВ До динамометра підвішено брусок. Коли він знаходився в повітрі,

динамометр показував 10 Н. Коли брусок занурили в воду, динамометр показав 8 Н. Знайти об'єм бруска.

Ответы на вопрос

Отвечает Милевская Ангелина.

Ответ:

V=2*10^(-4) м3

Объяснение:

FA=10-8=2H=pgV

V=FA/p/g=2/10000=2*10^(-4) м3