Хлопчик вагою 450 H піднімаючись по драбині , несе вантаж 160 H . При цьому для переміщення себе і

вантажу виконав роботу 4270 Дие Визначте висоту на яку піднімався хлопчик! Пжжжжжж даю 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Томенюк Сільванка.

Дано:

F1=450 H

F2= 160 H

A=4 270 Д

h-?

Решение:

A=Fh=(F1+F2)h

h=A/(F1+F2)

h=4 270/(450+160)=7 (м)