яблуко масою 320 г зірвали з гілки, яка перебуває на висоті 4 м від землі . визначте енергію яблука

на висоті 1 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова София.

Ответ:

Епот1=mgh1=0.32*10*4=12.5 Дж

на висоті 1 м Епот2= 0.32*10*1=3,2 Дж

яблуко не зірвалось і впало, а його зірвали

Объяснение: