З якою силою тече електричний струм по лампі потужністю 100 Вт, яка ввімкнена в єлектричну мережу​


Ответы на вопрос

Отвечает Ситраков Владислав.

Ответ:

I=0.5 Ом

Объяснение:

N=U-I   ⇒    I=N/U=100/220=0.5 Ом