Тіло падає з висоти 2 м. Визначте, чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на поверхню Землі.

40 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Гаязов Рустем.

Ответ:

потенціальна енергія перетворюється в кінетичну mgh=mv2/2, gh=v^2/2, v^2=2gh=2*10*2=40, v=6,3