який тиск створює гусечний трактор, якщо він діє на ґрунт з силою 90кПа, а площа, на яку спираються

його гусениці складає 2м²? запишіть у кілопаскалях​

Ответы на вопрос

Отвечает Вешняков Матвей.

F = 90кН

S = 2м^2

p - ?

p = F / S

p = 90000 / 2 = 45000(Па)

45000Па = 45кПа

Відповідь: 45кПа