МОЖНО БЕЗ ОБЪЯСНЕНИЙ Тіло масою 3 кг рухається вздовж осі OX. Рівняння руху тіла має вигляд:

х=-10-8t+t^2 Установіть для цього випадку відповідність між фізичною величиною та її значенням в СІ. 1)Кінетична енергія тіла через 1с після початку спостереження 2)Час, через який тіло зупиниться 3)Імпульс тіла на початок спостереження 4)Сила, яка діє на тіло а)6 б)12 в)4 г)48 д)24

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко София.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 3 кг

x(t) = - 10 - 8t + t²

______________

Eк - ?

t - ?

p - ?

F - ?

Скорость - первая производная от координаты:

V(t) = x' = -8 + 2t

Ускорение - первая производная от скорости:

a = V' = 2 м/с²

1) Найдем кинетическую энергия тела через 1 с после начала наблюдения.

V(1)  =  -8 + 2·1 = - 6 м/с

Eк = m·V²/2 = 3·(-6)²/2 = 54 Дж

2) Время, через которое тело остановится

V(t) = V(0) + a·t

0 = -8 + 2·t

t = 4 с

3) Импульс тела на начало наблюдения

|p| = m·V(0) = 3·|-8| = 24 кг·м/с

4) Сила, действующая на тело

F = m·a = 3·2 = 6 H