Даю 20 балiв тики допоможiть будь ласка Якої довжини потрібно взяти алюмінієвий провідник

діаметром 2 мм щоб сила струму в ньому становила 1 А при підключенні до напруги 2,8 В? Вважайте питомий опір алюмінію рівним 0,028 Ом*мм^2/м. * Відповідь введіть у метрах. Врахуйте, що має вийти ціле трьохзначне число

Ответы на вопрос

Отвечает Наумович Илья.

Ответ:

L=314м

Объяснение:

Применим ф-лу : R=U/I=2.8/1=2.8Om,

Из ф-лы: R=po*L/S   находим L=R*S/po,

из имеющегося диаметра найдём сечение S=0.785*D²=3.14мм²,

подставив значения ,получим L=2.8*3.14/0.028=314м