Тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 30 м за секунду На якій висоті і через який час

швидкість тіла (за модулем) буде втричі меншою,ніж на початку піднімання?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаймурзина Фаиза.

Ответ:

h2 =40 м

t2=1 c

Объяснение:

E1кин=0.5mV1^2=0.5*m*30^2=450m Дж - це повна енергія

Е2кин=0.5mV2^2=0.5m*10^2=50m Дж

Е2пот=450m-50m=400m Дж=mgh2

h2 = Е2пот/m/g=400m/m/10=40 м

V2=gt  ⇒  t2=V2/g=10/10=1 c