який струм має проходити провідником увімкненим сітку з напругою 120 В щоб у ньому кожної секун

виділялось 1000 Дж теплоти ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Игит.

Ответ:

I=8,3 A.

Объяснение:

Q=U*I*t => I=Q/U*t=1000/(120*1)=8,(3)≈8,3 A.