Даю очень МНОГО БАЛЛОВ ,СРОЧНО ! Визначте масу солі що утвориться при взаємодії матанаміну з

розчином масою 14.6г , у якому масова частка гідроген хлориду 10%

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Дима.

Ответ:

2,7 г

Объяснение:

CH₃NH₂ + HCI = CH₃NH₃CI

m(HCl) = 14,6 x 0,1 = 1,46 г

n(HCl) = 1,46/36,5 = 0,04 моль

n(CH3NH3Cl) = n(HCl) = 0,04 моль

m(CH3NH3Cl) = 0,04 x 67,5 = 2,7 г