Мопед масою 100 кг розігнався зі стану спокою так, що його кінетичнаенергія досягла 28800 Дж.До

якої швидкості розігнався мопед?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бядретдинова Женя.

Ответ: E=0,5*m*v²⇒28800=100*v²⇒v=√(28800/100)=√288=16,9706 м/с.

Ответ: 16,9706 м/с.

Объяснение: