Тиск газу у закритій посудині при температурі 20 С складає 60 кПа. Яким буде тиск при температурі

0 С?

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитов Каха.

Ответ:

56 кПа

Объяснение:

t1 = 20°С = 293K

p1 = 60 кПа = 60000 Па

t2 = 0°С = 273K

p2 = ?

p1/t1 = p2/t2 => p2 = (p1*t2)/t1

p2 = (60000 Па*273К)/293К

p2 =55904 Па = 56 кПа

Ответ: 56 кПа