Людина робить за хвилину 15 вдихів, поглинаючи щоразу 600 см' повітря. Яку масу повітря вона

вдихає за годину?А) 0,1 кгБ) 0,7 кг В) 0,5 кг Г) 0,2 кг распишыте плиз​

Ответы на вопрос

Отвечает Лосев Владислав.

Для розв'язку потрібно знати густину повітря, оскільки потрібно знайти саме масу.

p=1.185 кг/м3

Якщо за одну хвилину людина робить 15 вдихів, то за одну годину в 60 разів більше.

Вона поглинає об'єм в 60 разів більше.

V=v*60*15

V=600*10^-6 * 60*15 =0.54 м^3

m=p*V=1.185*0.54=0.6399 кг

відповідь б