Протягом якого часу необхідно проводити процес електролізу водного розчину сульфату цинку при силі

струму 120 А щоб при цьому отримати 3,5 кг цинку.Срочноооо

Ответы на вопрос

Отвечает Холод Никита.

Дано;

m=3,5 кг

I= 120 A

k=3,4×10^-7 кг/кл

Найти: t

m=k×I×t

t=m/l×k

t=8,58×10^4(с) =24 (часа)

Ответ t = 24 часа