Даю 30 балов сроооочнооо у разі пропускання через електроліт струму силою 1,5А за 5хв на катоді

виділяється 137мг деякої речовини. що це за речовина? Срочноооо до 20:00​

Ответы на вопрос

Отвечает Ященко Даша.

Ответ:

m= k i t

k= m/ it

k= 137*10^-3 кг / 1,5*300с= 0,304*10^-3 это число надо посмотреть в таб электрохимич эквивалент