куля для боулінгу рухається зі швидкістю 1м/с знайдіть кінетичну енергію кулі, якщо маса кулі

становить 2кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнишина Анна.

v = 1 м/с

m = 2 кг

———————

Eк – ?

———————

Eк = (m * v²) / 2 = (2 кг * 1² м/с) / 2 = 1 Дж