Електричне поле виконує роботу 10 Джпід час переміщення заряду 5 Кл.​


Ответы на вопрос

Отвечает Маюк Даниил.

Ответ:

2 B

Объяснение:

A=10    

q=5      

U=?

U = A / q = 10 / 5 = 2 B