Дирижабль масою 0,7 т знаходиться на висоті 34 м. На яку висоту йому треба піднятися, щоб його

потенціальна енергія збільшилась на 312 кДж? Прийняти g=9.8Нкг

Ответы на вопрос

Отвечает Тогмитов Дашинима.

Ответ:

79.5 м

Объяснение:

m=700 кг     h=34 м    ΔE=312*10^3 Дж   H=?

===

ΔE=m*g*Δh

Δh=ΔE/(m*g)=312*10^3/(700*9.8)≈45.5 м   (изменение высоты)

H=Δh+h=45.5+34=79.5 м

================================