Через провідник протягом 10 хв тече струм 7 А і при цьому виділяється кількість теплоти 6 кДж.Який

опір провідника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

R=4.9 Ом

Объяснение:

А=I^2/R*t  ⇒   R=I^2/A*t=7^2/6000*10*60=4.9 Ом