при під'єднанні конденсатора до мережі змінного струму з напругою 220 В і частотою 50Гц у ділянці

кола проходить струм 0,14А. Визначити емність конденсатора.Вважаючи активний опір ділянки мізерно малим

Ответы на вопрос

Отвечает Манифат Артем.

Ответ:

C=2 мкФ.

Объяснение:

Xc=U/I=220:0,14=1571,428...≈1570 Ом;

C=1/(2πƒXc)=2,027...≈2 мкФ.