Сроооочно. Який тиск повинен створювати насос, щоб піднімати воду на висоту 53 м? Густина води 1000

кг/м3, g≈10 Н/кг. Відповідь надати у кПа та тільки числом. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коляда Дарья.

Ответ:

530

Объяснение:

h=53 м    po=1000 кг/и³   g=10 H/кг    p=?

===

p=po*g*h=1000*10*53=530000 Па (530 кПа)

===================================

0 1