Яка сила тиску слона на арену цирку при виконанні ттрюка,якщо він стоїть на двох ногах,площа кожної

з яких 50см², а його тиск 30МПа​

Ответы на вопрос

Отвечает Марвина Мая.

Ответ:F=0,6*10⁶ H

Объяснение:

Sобщ=4*50см²=200см²=0,02м²

p=30*10⁶ Па

p=F/S---> F=pS

F=30*10⁶*Па*0,02м²=0,6*10⁶ H