До джерела напруги 6,3 В під'єднали відрізок нікелінового провідника довжиною 50 см з площею

поперечного перерізу 0,1 мм2. Яка сила струму встановилася в колі?

Ответы на вопрос

Отвечает Лёвичев Ваня.

Ответ:

L = 25см = 0.25 м

S =  0,1мм^2

U =  6В.

p = 0,4 Ом*мм^2/м    удельное сопротивление никелина

I = ?

R = p*L/S = ​0,4*0,25 / 0,1 = 1 Ом

Объяснение:

Отвечает Бастриков Максим.

Ответ:

оплот долю юмору хахахаха