Допоможіть будь ласка Обчисліть, відповідь округліть до сотих 1,5972+7,8219-4,3712


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1,5972+7,8219-4,3712=9,4171-4,3712=5.0479=5,05

Пошаговое объяснение: