З якою швидкістю має рухатись автомобіль масою 5т щоб він мав таку саму кінетичну енергію як і

снаряд масою 8 кг що летить зі швидкістю 600м/с ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дымова Катюша.

Ответ:

V2=24 м/с

Объяснение:

Екин1=0,5m1V1^2=0,5*8*600^2=1440 кДж

Екин2=0,5m2V2^2

V2=\sqrt{2*1440000/5000} =24 м/с