Двигун реактивного двигуна, ККД якого 20%, при польоті зі швидкістю 1800км/год розвиває силу 82,2

кН. Визначте витрати газу за 1 год польоту і потужність, яка розвивається. срочно!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Елсукова Есения.

Ответ:

m=1000 кг

Объяснение:

A=F*S=82200*180000=14796 МДж

S=t*Vc=3600*500=1800000 м

Vc=1800*1000/3600=500 м/c

m=4110*0,5/0,2=1000 кг

N=А*t=14796*10^6/3600=411 кВт

Расход топлива на 1000 кВт =0,5 кг