Чому дорівнює повна енергія тіла масою 50кг, якщо вона має потенціальну енергію 100 Дж і рухається

зі швидкістю 2 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Павел.

Дано:

m = 50 кг

Eп = 100 Дж

V = 2 м/с

Знайти:

E - ?

Розв'язання:

E = Eп + Eк  

Eк = m · V²/2

Eк = 50 · 2²/2 = 50 · 4/2 = 200/2 = 100 Дж

E = 100 + 100 = 200 Дж

Відповідь: 200 Дж