За який час у колі з напругою 2 В та силою струму 50 А буде виконана робота 60 кДж? Відповідь дайте

у хвилинах​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко София.

Ответ:

A=U*I*t =>

t = A/(U*I) = 60000/(2*50) = 600 c = 10 мин

Объяснение: