Чоловік масою 70 кг піднявся сходами на висоту 10 м за 35 с. Яку потужність він розвинув?


Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Артём.

Ответ:

10 м/с²

Объяснение:

Вверх:

P = m*(g+a)=70*(10+1) = 770 H

Вниз:

P = m*(g-a)=70*(10-1)= 630 H

Невесомость при a = g = 10 м/с²