Визначте потужність лампи якщо напруга на спіралі 12в а сила струму в колі 0,4А​


Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьева Ольга.

U=12 B

I=0,4 A

P-?

P=U*I

P=12*0,4=4,8 Вт

Ответ :Р=4,8 Вт

______

-----------